Webmaster

5 000,00 zł

umowa o pracę

praca webmaster , programista php , praca programista

Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o. o. - lider portali
ogłoszeniowych w Polsce z ponad 1500 portalami poszukuje do swojego
zespołu osoby pełnej energii i pomysłów.

Zatrudnimy osobę na stanowisko webmaster / front end developer -
specjalista ds rozwoju stron internetowych, osoba będzie
odpowiedzialna za tworzenie nowych i rozwój obecnych stron
internetowych głównie opartych o autorskie rozwiązania ale również
gotowe typu WP itp.

Interesuje nas stała współpraca wymiar godzinowy do ustalenia
min 1/2 etatu, ale miło widziana osoba w pełni dyspozycyjna chcąca
rozwijać projekty. Możliwa współpraca zdalna i B2B.

Opis stanowiska:

Specjalista ds. rozwoju strona internetowych webdeveloper /
webmaster

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie nowych
    stron www

  • Tworzenie i administracja Landing
    Page.

  • Dbanie o posiadaną przez nas bazę
    serwisów

  • Optymalizowanie działających
    serwisów

  • Testowanie nowych rozwiązań na
    działających serwisach

  • Wdrażanie rozwiązań
    zwiększających konwersje i bezpieczeństwo

  • Optymalizacja SEO

Wymagania

• Znajomość HTML, CSS, JS, JSON, AJAX, PHP, SQL
• Znajomość Wordpress, Prestashop
• Znajomości podstawowych zasad projektowania UX/UI
• Znajomości podstawowych zasad optymalizacji SEO, RWD
• Dobra organizacja pracy i samodzielność;
• Duża aktywność i zaangażowanie;
• Zdolności analityczne, dokładność, punktualność
• Dobrej organizacji pracy i umiejętności trzymania porządku w swoich projektach
• umiejętności pracy w zespole
• niekaralność
Mile Widziane
• Poszerzania swojej wiedzy, także na własną rękę
• Samodzielności w działaniu

Oferujemy

Pracę z ciekawymi projektami każdy dzień to nowe wyzwanie ;) ale czasem trzeba posiedzieć kilka dni nad jednym jeśli nie udało się zrobić od ręki.
Dowolna forma zatrudnienia i elastyczny czas pracy

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2024.04.08, wyświetleń: 472

nr ogłoszenia: 2726