ELEKTRYK

2 500,00 - 3 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Nowe Miasto Lubawskie
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 200,00 zł
  • Dodano 2019.07.10

Opis stanowiska

praca fizyczna Nowe Miasto Lubawskie, praca elektryk Nowe Miasto Lubawskie, praca budowa Nowe Miasto Lubawskie

Obowiązki osoby zatrudnionej na
tym stanowisku będą polegały na wykonywaniu prac
konserwacyjno-eksploatacyjnych na urządzeniach oraz instalacjach
elektroenergetycznych.
Wymagania

wykształcenia min. średniego technicznego w zawodzie elektryk, energetyk,
uprawnień energetycznych E1 i D1 do 1 kV (mile widziane do 15kV),
doświadczenia w zakresie eksploatacji przemysłowych instalacji elektrycznych niskiego (mile widziane średniego) napięcia,
prawa jazdy kat. B.
Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego,
pracę na umowę o pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku,
pakiet socjalny (m.in. karty Multisport),
pakiet medyczny dla osób zatrudnionych na czas nieokreślony,
dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy.

Ważne do: 2020.07.09, wyświetleń: 99

nr ogłoszenia: 2596